حفارگستر

درباره شرکت

شرکت حفار گستر نگین نایین در سال 1391 با شماره ثبت 742  تاسیس و در ابتدا جهت توسعه شبکه های  مخابراتی کشور و  طراحی و اجرای پروژه های ملی با موضوع سيستم های مخابراتی (طراحی، ساخت و نمونه سازی) شروع به فعاليت نمود. در ادامه این شرکت با پشتوانه دانش و تجربه گروهی از مهندسین شناخته شده و خوشنام بخش معدن و صنایع معدنی کشور و با بکارگیری از تجهیزات مکانیکی مدرن در زمینه اکتشاف ، استخراج، بهره برداری و فرآوری در زمینه انواع معادن فعالیت دارد.

این شرکت با دارا بودن رتبه  4 در رشته معدن و کاوش های زمینی ، رتبه5  در رشته تاسیسات و تجهیزات و رتبه ۵ در رشته ارتباطات و کسب جوایز و تقدیر نامه در حوزه مدیریت پروژه های تامین تجهیزات استانها ، آماده اجرای انواع پروژه های مخابراتی و توسعه معادن با استفاده از پرسنل متخصص و مهندسین ایرانی می باشد. 

شرکت حفار گستر نگین نایین علیرغم گذشت مدت زمان کوتاه از تاسیس، در بخش های معدن و مخابرات فعالیت چشمگیر و موفقیت آمیزی داشته است.

با عنایت به سوابق اجرایی شرکت  حفار گستر نگین نایین در زمینه های طرح، اجرا و نگهداری شبکه های مخابراتی در اقصی نقاط کشور و همچنین جذب و بکارگیری نیروهای مدیریتی و متخصص با سوابق اجرایی بالا تاکنون موفق به اجرای چندین پروژه مخابراتی در سطح کشور گردیده و همچنین پروژهای مربوط به عملیات استخراج، حفاری، مغزه گیری و فرآوری معادن مختلفی را در سطح کشور مدیریت میکند.

لوگوی حفار گستر
اسکرول به بالا